Wniosek zamontowanie koszy na śmieci przed klatką wzór

17 

Kosze na śmieci to niezbędny element małej architektury, pozwalający zachować porządek w przestrzeni publicznej. Im więcej koszy znajduje się przy ulicach, tym mniej śmieci powinno znajdować się na chodnikach. O montaż koszy warto wnioskować także w przypadku osiedli. Niestety, kosze rzadko instalowane są pod każdą klatką schodową, a to może prowadzić do wyrzucania śmieci w przypadkowych miejscach.

Wniosek o zamontowanie koszy na śmieci przed klatką należy kierować do zarządcy nieruchomości, który powinien dbać nie tylko o stan techniczny części wspólnych budynku, ale również o otaczający go teren. Pismo można uzasadnić opisem stanu faktycznego – dużą ilością śmieci porzucanych przed blokiem – wskazując przy tym na fakt, że kosze pomogą w prosty sposób rozwiązać ten problem. Koszt zakupu i instalacji takiego elementu powinien zostać pokryty ze środków zgromadzonych na funduszu remontowym.

Przy okazji warto wspomnieć, że obecnie najkorzystniej jest montować pod klatkami takie kosze, które umożliwiają segregację odpadów. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o zamontowanie koszy przed klatką, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek zamontowanie koszy na śmieci przed klatką wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-zamontowanie-koszy-na-smieci-przed-klatka-wzor
Wniosek zamontowanie koszy na śmieci przed klatką wzór
17