Wniosek o udział Policjanta w spotkaniu – wzór

17 

Wniosek o udział policjanta w spotkaniu w szkole to formalny dokument, który składa się do lokalnego posterunku policji z prośbą o udział policjanta w spotkaniu lub wydarzeniu związanym z bezpieczeństwem w szkole w celu przeprowadzenia tzw. pogadanki z dziećmi.

Pisemne podanie do Policji o przeprowadzenie pogadanki w szkole złożyć może nauczyciel, dyrektor szkoły lub organizator wydarzenia. Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór wniosku – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Wniosek o pogadankę policjanta z dziećmi może dotyczyć różnych wydarzeń, takich jak np. spotkania z rodzicami, dni otwarte, imprezy szkolne, wycieczki, czy po prostu zwykłe codzienne zajęcia utrwalające dzieciom bezpieczne poruszanie się, czy przestrzeganie zasad bezpieczeństwa.

Jednak nie tylko starsze dzieci mają szanse wysłuchać policjanta na służbie, bo kierujący placówką przedszkolną także może złożyć pismo do policji o wizytę w przedszkolu, aby i nieco mniejsze dzieci zaznajomiły się z podstawami bezpieczeństwa.

Pismo do policji o wizytę w szkole należy skierować do Głównego Komendanta Policji, który po rozpatrzeniu naszego wniosku, oddeleguje do szkoły lub przedszkola odpowiedniego funkcjonariusza, zwykle specjalistę z danej dziedziny prawa.

Dlatego też pismo do komendanta policji o przeprowadzenie pogadanki powinno uwzględniać informację, jaką tematykę chcemy wśród dzieci poruszyć i jaki będzie motyw przewodni spotkania…

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o udział Policjanta w spotkaniu – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-udzial-policjanta-w-spotkaniu-wzor-przyklad
Wniosek o udział Policjanta w spotkaniu - wzór
17