Wniosek o odszkodowanie za słupy energetyczne wzór

17 

Wniosek o odszkodowanie za słupy energetyczne składa się do operatora sieci energetycznej w celu żądania rekompensaty finansowej lub innych korzyści związanych z obecnością słupów energetycznych na danej działce.

Wniosek o odszkodowanie za słupy energetyczne na działce jest zwykle składany przez właściciela nieruchomości lub uprawnioną osobę, której interesy zostały naruszone przez stojące słupy energetyczne, które utrudniają właścicielowi korzystanie z jego terenu.

Wniosek o odszkodowanie za słupy energetyczne powinien zawierać pewne istotne informacje, takie jak np. dane właściciela gruntu, dane operatora energetycznego, umiejscowienie słupa/słupów energetycznych, ograniczenia, jakie wynikają z ich obecności (opis szkód lub utrudnień), np.:

  • utrudniony dostęp do posesji,
  • ograniczenia w zagospodarowaniu terenu,
  • obniżenie wartości nieruchomości,
  • utrudnienia w prowadzeniu działalności gospodarczej,
  • ryzyko niebezpieczeństwa dla osób znajdujących się w pobliżu słupa,
  • itp.

Pismo o odszkodowanie za słupy energetyczne powinno zawierać także dowody i dokumentację, jeśli to możliwe. Mogą to być zdjęcia, nagrania wideo, zeznania sąsiadów, ocena rzeczoznawcy, opinie ekspertów lub jakiekolwiek inne dokumenty, które potwierdzają Twoje roszczenia odszkodowawcze.

Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego pisma przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór wniosku o odszkodowanie za słupy energetyczne, który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o odszkodowanie za słupy energetyczne wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-odszkodowanie-za-slupy-energetyczne-wzor
Wniosek o odszkodowanie za słupy energetyczne wzór
17