Ustosunkowanie się do odpowiedzi na pozew o alimenty – wzór

17 

Ustosunkowanie się do odpowiedzi na pozew o alimenty to nic innego jak odpowiedź na odpowiedź na pozew o alimenty, czyli udzielenie odpowiedzi na zarzuty lub argumenty przedstawione przez osobę pozwaną w sprawie dotyczącej alimentów.

Jest to więc proces, w którym powód ma możliwość przedstawienia swojego stanowiska oraz argumentów w sprawie, zaprzeczając twierdzeniom pozwanego, który np. chce uniknąć alimentów lub ich podwyższenia.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór odpowiedzi na odpowiedź na pozew o alimenty – który zakupisz poniżej:

Opis
Opinie (0)

W przypadku pozwu o alimenty osoba wnioskująca o alimenty (zwykle jest to rodzic, który opiekuje się dzieckiem) składa pozew do sądu, żądając od drugiej osoby (drugiego rodzica dziecka) płacenia alimentów.

Osoba pozwana ma wtedy prawo do złożenia odpowiedzi na pozew, w której może przedstawić swoje argumenty, np. dotyczące wysokości żądanych alimentów, swoich możliwości finansowych czy faktu, że już płaci alimenty na inne dziecko.

Na taką odpowiedź pozwanego powód także może odpowiedzieć, ustosunkowując się do odpowiedzi na pozew o alimenty.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ustosunkowanie się do odpowiedzi na pozew o alimenty – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ustosunkowanie-sie-do-odpowiedzi-na-pozew-o-alimenty-wzor
Ustosunkowanie się do odpowiedzi na pozew o alimenty - wzór
17