Umowa kupna sprzedaży łódki wędkarskiej – wzór

17 

Czy zawarcie umowy kupna sprzedaży łódki wędkarskiej jest obowiązkowe? Nie wszystkie łodzie wędkarskie muszą być rejestrowane – dotyczy to modeli o mocy powyżej 15 kW czy długości ponad 7,5 metra. Niemniej jednak każda transakcja tego typu powinna zostać udokumentowana za pomocą odpowiedniej umowy kupna sprzedaży, która pełni istotną rolę dowodową. 

Umowa kupna sprzedaży łódki wędkarskiej musi uwzględniać datę i miejsce dokonania transakcji, dane stron oraz opis przedmiotu umowy, czyli numer kadłuba, numer identyfikacyjny oraz numer rejestracyjny w przypadku łodzi rejestrowanych. Poza tym, dokument powinien odnosić się także do ceny sprzedaży, terminu i formy płatności oraz terminu i formy przekazania zakupionej łodzi nabywcy. 

W umowie kupna sprzedaży łódki powinny pojawić się oświadczenia sprzedającego i kupującego. Sprzedający oświadcza, że jest jedynym właścicielem łodzi, a kupujący, że zapoznał się z jej stanem technicznym i nie zgłasza zastrzeżeń. 

Kliknij widoczny poniżej przycisk, jeśli chcesz pobrać gotowy do wypełnienia wzór umowy kupna sprzedaży łódki wędkarskiej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Umowa kupna sprzedaży łódki wędkarskiej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

umowa-kupna-sprzedazy-lodki-wedkarskiej-wzor
Umowa kupna sprzedaży łódki wędkarskiej - wzór
17