Protokół zdawczo odbiorczy domu – wzór doc

17 

Dokument powinien być sporządzony starannie, uwzględniając każde z pomieszczeń w domu, a także elementy wyposażenia, które są częścią transakcji. W protokole zdawczo-odbiorczym warto szczegółowo opisać stan każdego z pomieszczeń, uwzględniając wszelkie usterki czy uszkodzenia, które mogą mieć wpływ na wartość domu lub wynikające z niego obowiązki.

Można dołączyć zdjęcia, które można przechowywać na nośnikach danych, tak aby zapewnić obiektywne dowody stanu domu.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do pobrania wzór protokołu zdawczo odbiorczego domu – który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (0)

W protokole nie można pominąć informacji na temat stanu liczników, takich jak gaz, woda czy energia, ponieważ pozwala to na właściwe rozliczenie zużycia mediów przez dotychczasowego i nowego użytkownika.

Ważne jest opisanie przekazania kluczy, co jest istotne dla potwierdzenia faktycznego przejęcia posiadłości przez nowego właściciela czy najemcę.

Warto również uwzględnić w dokumencie wszelkie dodatkowe ustalenia dotyczące nieruchomości, które zostały uzgodnione pomiędzy stronami, aby uniknąć nieporozumień w przyszłości.

Należy pamiętać, aby zachować kopię tego dokumentu, gdyż może okazać się niezbędna w przypadku ewentualnych sporów czy roszczeń.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Protokół zdawczo odbiorczy domu – wzór doc”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

protokol-zdawczo-odbiorczy-domu-wzor-doc
Protokół zdawczo odbiorczy domu - wzór doc
17