Pokwitowanie odbioru zaliczki na remont – wzór

17 

Pokwitowanie odbioru zaliczki na remont to dokument wystawiany przez firmę remontową na rzecz inwestora, który wpłaca pieniądze. Zaliczka zostaje wliczona w poczet całości wynagrodzenia dla firmy remontowej, a jeśli usługa nie zostanie zrealizowana, podlega zwrotowi.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór pokwitowania odbioru zaliczki na remont, które pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

Częstą sytuację stanowi ta, w której strony umawiają się na wpłatę zaliczki w momencie podpisania umowy o wykonanie prac remontowych.

Dokument, jakim jest pokwitowanie odbioru zaliczki, stanowi potwierdzenie przyjęcia pieniędzy przez wykonawcę oraz wpłacenia ich przez inwestora.

W dokumencie zawarty powinien zostać cel wpłaty. Bardzo często celem tym jest zakup potrzebnych materiałów, lecz zdarzają się też inne sytuacje. Strony mają prawo ustalić, że kwestia zakupu materiałów leży po stronie inwestora, który otrzyma zalecenia od wykonawcy.

We wzorze pokwitowania zaliczki należy uzupełnić informacje takie jak dane stron, data wpłaty oraz wysokość zaliczki. Druk podpisuje strona przyjmująca zaliczkę. Może on zostać wydany podczas przekazania gotówki lub w innym terminie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pokwitowanie odbioru zaliczki na remont – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pokwitowanie-odbioru-zaliczki-na-remont-wzor
Pokwitowanie odbioru zaliczki na remont - wzór
17