Podanie o przywrócenie na listę studentów – wzór + uzasadnienie

17 

Przywrócenie na listę studentów możliwe jest zarówno po tym, jak student sam z nich zrezygnuje, jak i w przypadku, kiedy zostanie wykreślony z listy. Podanie o przywrócenie na listę studentów należy kierować w pierwszej kolejności do dziekana danego wydziału, później do rektora.

Wznowienie studiów jest możliwe w przypadku zaliczenia pierwszego roku studiów pierwszego stopnia lub studiów jednolitych magisterskich, a także w przypadku zaliczenia pierwszego semestru studiów drugiego stopnia. Studenci, którzy spełniają takie warunki – mogą wykorzystać wzór podania o przywrócenie na listę studentów w terminie 3 lat od wykreślenia ich z listy.

Przywrócenie studenta na listę to kwestia rozpatrywana indywidualnie. Aby podanie o przywrócenie na listę studentów pozwoliło na wznowienie nauki, uzasadnienie pisma musi przekonywać dziekana, że student zasługuje na reaktywację kształcenia. Decyzja w tej sprawie podejmowana jest w oparciu o dotychczasowe poczynania studenta na uczelni, czyli to jak często powtarzał semestry, czy zaliczał sesje w terminie i tak dalej. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o przywrócenie na listę studentów, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o przywrócenie na listę studentów – wzór + uzasadnienie”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-przywrocenie-na-liste-studentow-wzor-uzasadnienie
Podanie o przywrócenie na listę studentów - wzór + uzasadnienie
17