Podanie do Dyrektora Szkoły o doliczenie stażu pracy w gospodarstwie – wzór

17 

Nauczyciele, podobnie jak inni pracownicy samorządowi, mają prawo do dodatku za wysługę lat pracy. Do stażu pracy, na podstawie którego taki dodatek jest naliczany, wlicza się również praca w gospodarstwie rolnym.

Jeśli nauczyciel spełnia warunki określone w treści ustawy z dnia 20 lipca 1990 roku o wliczaniu okresów pracy w indywidualnym gospodarstwie rolnym do pracowniczego stażu pracy, może złożyć podanie do dyrektora szkoły o doliczenie stażu pracy w gospodarstwie.

Dotyczy to między innymi tych pedagogów, którzy pracowali w gospodarstwie w roli domownika, jako współmałżonkowie rolnika czy też samodzielnie jako jego właściciele. 

Aby podanie do dyrektora szkoły o doliczenie stażu pracy w gospodarstwie zostało rozpatrzone pozytywnie, pedagog musi przedstawić dokumenty, które potwierdzą świadczenie przez niego pracy. Jednym z takich dokumentów jest zaświadczenie z urzędu gminy. 

Zasadniczo, dyrektor powinien rozpatrzyć podanie zatrudnionego nauczyciela pozytywnie, ale ma też prawo zweryfikować prawdziwość przedstawionych mu dokumentów.

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór podania do dyrektora szkoły o doliczenie stażu pracy w gospodarstwie, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie do Dyrektora Szkoły o doliczenie stażu pracy w gospodarstwie – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-do-dyrektora-szkoly-o-doliczenie-stazu-pracy-w-gospodarstwie-wzor
Podanie do Dyrektora Szkoły o doliczenie stażu pracy w gospodarstwie - wzór
17