Odmowa przyjęcia do pracy – wzór pisma

17 

Wiele procesów rekrutacji kończy się dla nieprzyjętych kandydatów głuchą ciszą ze strony rekruterów. Jednak firmy, które dbają o swoją reputację – nie powinny pozostawiać żadnych podań o przyjęcie do pracy bez odpowiedzi.

Wskazane jest przygotowanie pisemnej odmowy przyjęcia do pracy, w której rekruter podziękuje za kandydaturę, zachęci kandydata do brania udziału w kolejnym procesie rekrutacji i doceni jego starania. 

Pisemna odmowa przyjęcia do pracy świadczy o profesjonalizmie i dobrym podejściu do pracownika. Pozwala budować pozytywny wizerunek marki i dbać o jej doskonałą opinię wśród potencjalnych pracowników.

Co więcej, stanowi zachętę dla kandydata, który po otrzymaniu takiej pisemnej odmowy może poszerzyć swoje kwalifikacje i chętnie ponownie złożyć dokumenty w kolejnym procesie rekrutacji. 

O odmowie przyjęcia do pracy rekruter może poinformować kandydata osobiście, telefonicznie lub na piśmie. Najbardziej profesjonalną formą przekazania takiej informacji będzie jednak pismo przesłane na adres podany przez kandydata w jego dokumentacji.

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór odmowy przyjęcia do pracy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Odmowa przyjęcia do pracy – wzór pisma”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

odmowa-przyjecia-do-pracy-wzor-pisma
Odmowa przyjęcia do pracy - wzór pisma
17