Gwarancja na wykonanie przyłącza wodociągowego – wzór

(1 opinia klienta)

17 

Gwarancja na wykonanie przyłącza wodociągowego to dokument, który zapewnia klientowi, że usługa zostanie wykonana prawidłowo i zgodnie z obowiązującymi normami.

Tego rodzaju oświadczenie składa się zazwyczaj podczas zawierania umowy na wykonanie prac przyłączeniowych z wykonawcą. Okres gwarancji na tego typu usługę wynosi co najmniej 2 lata, co dodaje pewności, że wszystko zostanie zrealizowane z należytą starannością i w razie ewentualnych problemów, gwarant będzie odpowiedzialny za ich naprawienie.

Aby ułatwić Ci sporządzenie takiego pisma – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór gwarancji na wykonanie przyłacza – który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opis
Opinie (1)

Dokument rękojmi powinien zawierać informacje dotyczące zakresu usług objętych gwarancją, określonych warunków i sposobu jej realizacji.

Warto także uwzględnić termin, w którym gwarant zobowiązuje się do wyeliminowania hipotetycznych usterek, co pozwoli na szybkie i sprawne rozwiązanie problemów, jeśli takie wystąpią.

Gwarancja powinna być sporządzona na piśmie i podpisana przez obie strony, czyli wykonawcę i klienta, a następnie przechowywana w bezpiecznym miejscu, tak aby w razie potrzeby można było się do niej odwołać.

1 opinia dla Gwarancja na wykonanie przyłącza wodociągowego – wzór

  1. Karol Kuśmierz

    dokument kompletny, tylko pozostaje wypełnić swoimi danymi

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gwarancja-na-wykonanie-przylacza-wodociagowego-wzor
Gwarancja na wykonanie przyłącza wodociągowego - wzór
17