Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego – wypełniony wzór

17 

Zgodnie z przepisami, wychowawca kolonijny musi obowiązkowo prowadzić dziennik zajęć wychowawcy. Taki dziennik to spis zajęć zrealizowanych z dziećmi podczas wypoczynku. Dokument pełni rolę dowodu potwierdzającego wypełnienie obowiązków, jakie na wychowawcę nakładają przepisy. Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego potwierdza również, że wypoczynek był zorganizowany zgodnie z zaplanowanym rozkładem dnia.

Ponieważ dziennik zawiera wiele niezbędnych elementów formalnych i musi być wypełniany na bieżąco, warto prowadzić go w oparciu o wzór dziennika zajęć wychowawcy kolonijnego. Na początku, dokument wystarczy uzupełnić o dane wychowawcy, listę uczestników, a także daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć. Następnie każdego dnia wychowawca powinien opisywać przeprowadzone zajęcia, ujmując w dzienniku ich datę, przebieg, osiągnięcia i trudności uczestników oraz wnioski.

Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego poza danymi formalnymi uwzględnia zatem w głównej mierze opisy zajęć edukacyjnych, kursów, szkoleń, pokazów, gier czy zabaw, w których uczestniczyły osoby biorące udział w koloniach. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór dziennika zajęć wychowawcy kolonijnego, który pobierzesz poniżej:

 

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego – wypełniony wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziennik-zajec-wychowawcy-kolonijnego-wypelniony-wzor
Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego - wypełniony wzór
17