Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego – wypełniony wzór

(1 opinia klienta)

17 

Zgodnie z przepisami, wychowawca kolonijny musi obowiązkowo prowadzić dziennik zajęć wychowawcy. Taki dziennik to spis zajęć zrealizowanych z dziećmi podczas wypoczynku. Dokument pełni rolę dowodu potwierdzającego wypełnienie obowiązków, jakie na wychowawcę nakładają przepisy. Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego potwierdza również, że wypoczynek był zorganizowany zgodnie z zaplanowanym rozkładem dnia.

Ponieważ dziennik zawiera wiele niezbędnych elementów formalnych i musi być wypełniany na bieżąco, warto prowadzić go w oparciu o nasz wzór dziennika zajęć wychowawcy kolonijnego.

Na początku, dokument wystarczy uzupełnić o dane wychowawcy, listę uczestników, a także daty rozpoczęcia i zakończenia zajęć. Następnie każdego dnia wychowawca powinien opisywać przeprowadzone zajęcia, ujmując w dzienniku ich datę, przebieg, osiągnięcia i trudności uczestników oraz wnioski.

Wypełniony dziennik wychowawcy kolonijnego poza danymi formalnymi uwzględnia zatem w głównej mierze opisy zajęć edukacyjnych, kursów, szkoleń, pokazów, gier czy zabaw, w których uczestniczyły osoby biorące udział w koloniach. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór dziennika zajęć wychowawcy kolonijnego, który pobierzesz poniżej:

 

Opis
Opinie (1)

.

1 opinia dla Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego – wypełniony wzór

  1. Ula Watasik

    Dziękuję za szybką wysyłkę wzoru!

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziennik-zajec-wychowawcy-kolonijnego-wypelniony-wzor
Dziennik zajęć wychowawcy kolonijnego - wypełniony wzór
17