Wniosek o odremontowanie klatek schodowych wzór

17 

Klatki schodowe w bloku należą do części wspólnych nieruchomości, czyli do tych części budynku, z których korzystają wszyscy lokatorzy. O ich ewentualnym remoncie czy o naprawie usterki w tej części budynku decyduje zarządca.

Spółdzielnia mieszkaniowa czy wspólnota mieszkaniowa mają obowiązek utrzymywać części wspólne nieruchomości w należytym stanie technicznym.

Administracja powinna kontrolować stan klatek schodowych, usuwać na bieżąco ewentualne usterki i planować remont, kiedy jest on konieczny. Również mieszkańcy mogą jednak zgłosić spółdzielni konieczność dokonania remontu. Wniosek o odremontowanie klatek schodowych mogą złożyć osobiście, listownie, a niekiedy również elektronicznie. 

W piśmie z prośbą o remont klatek schodowych należy opisać ich aktualny stan techniczny i wskazać na konieczność odnowienia ścian, balustrad czy sufitów.

Można napisać zatem, że ściany i sufity są brudne, pokrywająca je farba łuszczy się i osypuje, a cała klatka schodowa wygląda na bardzo zaniedbaną i jest niereprezentacyjna.

Koszty remontu klatki schodowej pokryte zostaną z funduszu remontowego, dlatego inwestycja nie obciąży bezpośrednio żadnego lokatora. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o odremontowanie klatek schodowych, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o odremontowanie klatek schodowych wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-odremontowanie-klatek-schodowych-wzor
Wniosek o odremontowanie klatek schodowych wzór
17