ViaTOLL odwołanie wzór PDF DOC

17 

Kary związane z systemem ViaTOLL mogą dotyczyć między innymi braku rejestracji pojazdu w systemie płatności, nieodpowiedniej instalacji urządzenia, czy też nieprawidłowego określenia kategorii pojazdu podczas rejestracji w systemie. Niezależnie od przyczyny nałożenia kary na kierowcę, zawsze przysługuje mu odwołanie ViaTOLL, które składa się w terminie 14 dni do Inspekcji Transportu Drogowego. 

Dokument można przygotować w oparciu o gotowy wzór odwołania ViaTOLL, w którym należy podać swoje dane osobowe, numer decyzji, której dotyczy odwołanie oraz uzasadnienie, w którym kierowca może powołać się między innymi na wadliwe działanie ViaBOXa czy też na fakt otrzymania więcej niż jednej kary w ciągu jednego dnia, co jest niezgodne z przepisami. 

O tym, czy odwołanie ViaTOLL będzie skuteczne, zadecydują przede wszystkim przedstawione argumenty. Warto pamiętać jednak, że kluczowe jest także dotrzymywanie terminów oraz odpowiednie udokumentowanie złożonych wyjaśnień. Pismo powinno zostać rozpatrzone w ciągu 30 dni.

Gotowy wzór odwołania ViaTOLL pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „ViaTOLL odwołanie wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

viatoll-odwolanie-wzor-pdf-doc
ViaTOLL odwołanie wzór PDF DOC
17