Podanie o zwolnienie z WF do Dyrektora – wzór

17 

Krótkotrwałe zwolnienie z lekcji WF (np. z powodu bólu brzucha, złego samopoczucia, drobnej kontuzji) rodzic może przygotować dla nauczyciela wychowania fizycznego, ale już długotrwałe zwolnienie musi skierować do dyrektora. Podanie o zwolnienie z WF do dyrektora szkoły musi zostać poparte odpowiednim zaświadczeniem lekarskim, które wskazuje na przyczynę zwolnienia dziecka z zajęć oraz termin obowiązywania zwolnienia.

Do przygotowania pisma rodzic może wykorzystać wzór podania o zwolnienie z WF do dyrektora. Takie zwolnienie może obowiązywać przez maksymalnie jeden rok. Nie ma natomiast minimalnego dopuszczalnego okresu zwolnienia z zajęć wychowania fizycznego. 

Warto pamiętać, że istnieje zarówno całościowe, jak i częściowe zwolnienie z WF. Częściowe zwolnienie dotyczy wykonywania części ćwiczeń, szkodliwych dla dziecka. Podanie o zwolnienie z WF do dyrektora częściej jest jednak zwolnieniem całościowym, czyli całkowitym zwolnieniem z uczestnictwa w zajęciach wychowania fizycznego.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór podania o zwolnienie z WF do dyrektora, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Podanie o zwolnienie z WF do Dyrektora – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

podanie-o-zwolnienie-z-wf-do-dyrektora-wzor
Podanie o zwolnienie z WF do Dyrektora - wzór
17