Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka

17 

Samotne wychowywanie dziecka oznacza wychowywanie dziecka przez: pannę, kawalera, wdowę, wdowca czy osobę pozostającą w separacji orzeczonej prawomocnym wyrokiem. Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka może okazać się niezbędne w procesie rekrutacji do żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej czy liceum. Niekiedy jest ono wymagane również w procesie ubiegania się o pomoc socjalną.

Oświadczenie rodzica o samotnym wychowywaniu dziecka to prosty dokument, jednak z uwagi na fakt, że składanie fałszywych oświadczeń podlega odpowiedzialności karnej, warto przygotować go w oparciu o sprawdzony wzór oświadczenia o samotnym wychowywaniu dziecka, który wystarczy wypełnić odpowiednimi informacjami. 

Po co sporządza się oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka? Pismo tego typu pozwala kandydatowi zdobyć dodatkowe punkty w procesie rekrutacji. Punkty te mogą okazać się kluczowe, jeśli dziecko zgromadziło podobną liczbę punktów, co wielu innych kandydatów na to samo miejsce w placówce.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór oświadczenia o samotnym wychowywaniu dziecka, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-o-samotnym-wychowywaniu-dziecka
Oświadczenie o samotnym wychowywaniu dziecka
17