Gwarancja rozruchowa na skrzynię biegów wzór PDF DOC

17 

Gwarancja rozruchowa nie należy do gwarancji regulowanych przez przepisy. Sprzedający udzielają jej dobrowolnie, najczęściej na różnego typu urządzenia lub części używane, odnowione czy odrestaurowane. Jednym z przykładów takiej gwarancji jest gwarancja rozruchowa na skrzynię biegów. Zwykle obejmuje ona okres do 30 dni i ma na celu sprawdzenie, czy skrzynia działa zgodnie z deklaracją sprzedawcy.

Aby udzielić gwarancji, sprzedający może wypełnić wzór gwarancji rozruchowej na skrzynię biegów, w którym określi czas jej trwania oraz sposób rozpatrywania ewentualnych zgłoszeń reklamacyjnych. Z reguły, dokument ten zawiera też listę wyłączeń spod gwarancji, czyli takich wad, których ochrona nie obejmuje. 

Gwarancja rozruchowa na skrzynię biegów nie jest obowiązkowa, dlatego sprzedawca udziela jej z własnej woli i na własnych warunkach. Natomiast kupujący powinien wykorzystać okres gwarancji rozruchowej, aby sprawdzić, jak działa skrzynia biegów i ewentualnie zwrócić ją sprzedającemu w przypadku jakichkolwiek dysfunkcji. 

Gotowy wzór gwarancji rozruchowej na skrzynię biegów pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Gwarancja rozruchowa na skrzynię biegów wzór PDF DOC”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

gwarancja-rozruchowa-na-skrzynie-biegow-wzor-pdf-doc
Gwarancja rozruchowa na skrzynię biegów wzór PDF DOC
17