Aneks do zakresu obowiązków pracownika – wzór

17 

Za pomocą aneksu strony mogą – za porozumieniem – wprowadzać różnego typu zmiany do postanowień obowiązującej je umowy. Aneksowanie pozwala usuwać zapisy umowy, korygować je oraz wprowadzać zapisy nowe.

Za pomocą aneksu do zakresu obowiązków pracownika pracownik i pracodawca mogą zatem zmieniać obowiązki pracownika, zmniejszać ilość obowiązków pracownika lub zwiększać ilość obowiązków pracownika. 

Należy pamiętać, że aneks do umowy musi przyjmować taką formę, jak sama umowa. W przypadku umowy o pracę będzie to zatem forma pisemna. Aneks do zakresu obowiązków pracownika powinien wskazywać, jakiej umowy dotyczy dokument, kiedy wprowadzane zmiany wchodzą w życie oraz na czym dokładnie mają polegać.

Aneks do zakresu obowiązków pracownika podpisuje pracownik i przełożony. Taki dokument sporządza się zwykle w związku z awansem lub degradacją pracownika. Tego typu zmiany powinny iść też w parze ze zmianą wysokości wynagrodzenia za pracę, co również można wprowadzić do umowy o pracę tym samym aneksem.

Możesz nabyć gotowy do wypełnienia wzór aneksu do zakresu obowiązków pracownika, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Aneks do zakresu obowiązków pracownika – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

aneks-do-zakresu-obowiazkow-pracownika-wzor
Aneks do zakresu obowiązków pracownika - wzór
17