Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego

17 

Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego otrzymuje stażysta, który uzyskał zaświadczenie o akceptacji komisji kwalifikacyjnej. Dokument wydaje dyrektor szkoły. Decyzja w sprawie nadania stopnia awansu lub odmowy nadania stopnia awansu zawodowego wydawana jest do 31. sierpnia nauczycielom, którzy złożyli wniosek o podjęcie postępowania do 30. czerwca.

Dyrektor placówki, który podejmuje decyzję o wydaniu aktu nadania stopnia awansu zawodowego, może przygotować stosowny dokument w oparciu o wzór aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego. Pismo musi spełniać bowiem określone warunki formalne. 

Warto pamiętać, że akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego to rodzaj certyfikatu, który potwierdza określone uprawnienia w konkretnym zakresie – uprawnienia pochodzące od władzy publicznej i skutkujące wobec wszystkich pracodawców. Dokument musi zawierać więc wymagane przepisami elementy, aby zachowywał ważność w świetle obowiązującego prawa.

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór aktu nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego, który pobierzesz poniżej:

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

akt-nadania-stopnia-awansu-zawodowego-nauczyciela-kontraktowego
Akt nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela kontraktowego
17