Wniosek o wymianę windy wzór

17 

W wielu budynkach wielorodzinnych nadal funkcjonują stare windy, które nie były wymieniane od dziesiątek lat. Takie windy bardzo często ulegają awariom i stwarzają potencjalne zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców budynku.

Tymczasem sprawna winda jest konieczna w bloku, który posiada więcej niż 4 piętra. Często o jej instalację ubiegają się także mieszkańcy niższych budynków, powołując się na szczególne potrzeby lokatorów.

Z wind korzystają bowiem przede wszystkim osoby starsze, rodzice z małymi dziećmi, osoby schorowane i niepełnosprawne, a także ludzie młodzi, zwłaszcza po urazach czy kontuzjach. 

Jeśli winda jest stara, uszkodzona, często ulega awariom, warto złożyć do zarządcy nieruchomości wniosek o jej wymianę. Pismo powinno zostać starannie uzasadnione, przy czym można powołać się w nim zarówno na opis złego stanu technicznego urządzenia, jak i na potrzeby mieszkańców bloku. 

Po rozpatrzeniu pisma pracownicy spółdzielni powinni przeprowadzić badanie stanu technicznego windy i odnieść się do wniosku w ciągu 30 dni. 

Pobierz gotowy do wypełnienia wzór wniosku o wymianę windy, klikając poniższy przycisk:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (0)

.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wniosek o wymianę windy wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

wniosek-o-wymiane-windy-wzor
Wniosek o wymianę windy wzór
17