Oświadczenie o wychowywaniu dziecka w rodzinie wielodzietnej – wzór

17 

Fakt wychowywania się w rodzinie wielodzietnej pozwala kandydatowi na ucznia uzyskać wyższą liczbę punktów procesie rekrutacyjnym do żłobka, przedszkola, szkoły podstawowej czy liceum. Aby punkty te zostały doliczone, kandydat musi przedstawić oświadczenie o wychowywaniu dziecka w rodzinie wieloletniej, sporządzone przez swoich rodziców pod rygorem odpowiedzialności za składanie fałszywych oświadczeń.

Oświadczenie tego typu to stosunkowo proste pismo, jednak warto przygotować je w oparciu o gotowy do wypełnienia wzór oświadczenia o wychowywaniu dziecka w rodzinie wielodzietnej, który uwzględnia obowiązkową klauzulę dotycząca odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych oświadczeń. 

Kiedy można sporządzić oświadczenie o wychowywaniu dziecka w rodzinie wielodzietnej? O wielodzietności rodziny mówi się w momencie, kiedy rodzice wychowują co najmniej 3 dzieci. Oznacza to, że pismo można sporządzić jedynie w przypadku, kiedy kandydat posiada co najmniej 2 rodzeństwa. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór oświadczenia o wychowywaniu dziecka w rodzinie wielodzietnej, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Oświadczenie o wychowywaniu dziecka w rodzinie wielodzietnej – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

oswiadczenie-o-wychowywaniu-dziecka-w-rodzinie-wielodzietnej-wzor
Oświadczenie o wychowywaniu dziecka w rodzinie wielodzietnej - wzór
17