Protokół podłączenia płyty indukcyjnej PDF

(2 opinie klientów)

17 

Protokół podłączenia płyty indukcyjnej jest dokumentem, który potwierdza prawidłowe podłączenie płyty indukcyjnej do źródła zasilania elektrycznego w domu czy mieszkaniu.

Protokół podłączenia płyty indukcyjnej jest obowiązkowy w procesie instalacji płyty indukcyjnej (np. ze względu na gwarancję producenta, który wymaga podłączenia indukcji przez elektryka mającego odpowiednie uprawnienia). Ponadto uzyskanie protokołu to zapewnienie bezpiecznego użytkowania oraz zgodności z przepisami i normami dotyczącymi instalacji elektrycznych.

Protokół podłączenia płyty indukcyjnej zwykle jest sporządzany przez wykwalifikowanego elektryka lub specjalistę od instalacji elektrycznych, który przeprowadza podłączenie płyty do sieci zasilającej. Dokument ten zawiera zazwyczaj następujące informacje:

 • Dane elektryka.
 • Dane klienta.
 • Model płyty indukcyjnej.
 • Opis podłączenia płyty indukcyjnej do sieci zasilającej.
 • Potwierdzenie przeprowadzenia testów w celu upewnienia się, że instalacja jest bezpieczna i spełnia odpowiednie standardy.
 • Podpis elektryka i klienta.

Protokół podłączenia płyty indukcyjnej jest istotnym dokumentem, który potwierdza prawidłowość wykonanej instalacji zgodnie z przepisami. Dla ułatwienia Ci sporządzenia takiego dokumentu – przygotowaliśmy gotowy do wypełnienia wzór protokołu podłączenia indukcji, który zakupisz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii:
Opis
Opinie (2)

.

2 opinie dla Protokół podłączenia płyty indukcyjnej PDF

 1. Kami

  protokół sporządzony starannie, brak zastrzeżeń.

 2. Protokół podłączenia płyty indukcyjnej

  Nie mogę jeszcze nic napisać bo jeszcze nie wypełniłam protokołu

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

protokol-podlaczenia-plyty-indukcyjnej-pdf
Protokół podłączenia płyty indukcyjnej PDF
17