Odwołanie do Szkoły Średniej od wyników rekrutacji – wzór

17 

Kiedy kandydat do szkoły średniej nie dostaje się do wymarzonego liceum czy technikum, może złożyć odwołanie od decyzji komisji rekrutacyjnej. W pierwszej kolejności musi uzyskać jednak uzasadnienie odrzucenia jego kandydatury, a dopiero w oparciu o otrzymane pismo, może sporządzić odwołanie do szkoły średniej od wyników rekrutacji. 

Jak napisać pismo do dyrektora liceum czy technikum? Wystarczy wypełnić wzór odwołania do szkoły średniej od wyników rekrutacji, odnosząc się do uzasadnienia odrzucenia kandydatury, wydanego przez komisję rekrutacyjną. W treści odwołania należy wykazać, iż doszło do błędu – nieprawidłowego naliczenia punktów czy pominięcia określonych kryteriów.

Odwołanie do szkoły średniej od wyników rekrutacji może złożyć każdy, jednak pismo będzie zasadne przede wszystkim w przypadku, kiedy nazwisko kandydata nie pojawia się na żadnej liście, kiedy kandydat miał więcej punktów niż ostatnia osoba przyjęta do szkoły, a także, gdy miał taką samą ilość punktów, ale nie doliczono mu punktów za kryteria dodatkowe. 

Nie trać cennego czasu na tworzenie pisma od zera, tylko wykorzystaj przygotowany przez Nas wzór odwołania do szkoły średniej od wyników rekrutacji, który pobierzesz poniżej:

Wzór pisma pochodzi z kategorii: ,
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Odwołanie do Szkoły Średniej od wyników rekrutacji – wzór”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

odwolanie-do-szkoly-sredniej-od-wynikow-rekrutacji-wzor
Odwołanie do Szkoły Średniej od wyników rekrutacji - wzór
17